MONETA nově nabízí 1,2 % na spořicím účtu


03.05.2019


Líbí se vám článek?


Od poloviny dubna začala MONETA v tichosti nabízet jeden ze 3 nejlepších spořicích účtů na trhu. Sazbou 1,2 % úročí vklady do 500 tisíc Kč a to bez jakýchkoliv podmínek a omezení.

MONETA Money Bank, jedna z největších bank v České republice, se 17.4. přidala mezi mladé „dravce“ a začala nabízet relativně konkurenceschopný spořicí účet.

Spořicí účet „Spoříto“ úročí sazbou 1,2 % vklady až do výše 500 tisíc Kč. Část vkladu převyšující půl miliónu pak je úročena 0,10 %.

Tato úroková sazba je dostupná každému. Její získání není podmíněno aktivním využíváním běžného účtu, tak jako to mají ve zvyku klasické banky (včetně dříve se snažící Air Bank a její garance "TOP3 navždy").

Stávající klienti MONETY mohou spořicí účet otevřít prostřednictvím svého on-line bankovnictví, noví pak klasicky na pobočce nebo plně on-line.

Běžné používání spořicího účtu je u MONETY zdarma, poplatek je pouze za příp. zasílání výpisů poštou.

V současné době je spořicí účet Spoříto od MONETA Money Bank jeden ze tří nejlepších spořicích účtů bez podmínek a omezení. Z pohledu výhodnosti pak MONETA stojí právě uprostřed. Pro menší vklady je lepší Hello bank!, která nabízí 1,5 % do 300 tisíc Kč. Pro velké vklady pak může být zajímavější Trinity Bank, která úročí o kousíček nižší sazbou 1,18 % libovolně velký vklad.

Pokud si nejste jistí, jestli je pro vás spořicí účet od MONETA Money Bank nejlepším řešením, využijte naši kalkulačku spořicích účtů a spočítejte si, který spořicí účet vám vydělá nejvíce.


Líbí se vám článek?


Další články