Banka CREDITAS navyšuje úrok na spořicím účtu o 0,2 %, ale jen pro někoho


06.05.2019


Líbí se vám článek?


Po posledním navýšení úrokových sazeb ČNB a pod rostoucím tlakem konkurence se i Banka CREDITAS rozhodla vylepšit úročení na svém spořicím účtu. Část vkladu nad 750 tisíc Kč je nově úročena sazbou 1,3 % místo původních 1,1 %.

Od 6.5. zvyšuje Banka CREDITAS úrokové sazby na spořicím účtu až o 0,2 %. Při vkladech do 750 tisíc Kč získají klienti nově 1,1 % ročně místo původních 1 %, částka nad tento limit pak je úročena sazbou 1,3 % místo původních 1,1 %.

Z navýšení tak budou mít radost především klienti s větším majetkem na spořicím účtu u Banky CREDITAS. Ve srovnání s běžnou nabídkou tradičních bank, není spořicí účet u CREDITAS omezen žádnou horní hranicí a sazbou 1,3 % je úročena celá částka nad 750 tisíc Kč a to bez omezení její výše.

Tímto krokem se pouští CREDITAS do boje především s Trinity Bank, nejmladší bankou na českém trhu, která aktuálně úročí jednou sazbou 1,18 % celý vklad, taktéž bez omezení jeho výše.

Nevíte, který spořicí účet je pro vás nejlepší? Využijte naši kalkulačku spořicích účtů a spočítejte si, který účet vám vydělá nejvíce.


Líbí se vám článek?


Další články