Trinity Bank vylepšuje svůj spořicí účet - 1,18 % pro každého


21.02.2019


Líbí se vám článek?


Nejmladší česká banka nově úročí libovolný vklad na spořicím účtu Výhoda+ úrokovou sazbou 1,18 %. Bez podmínek, bez poplatků. Otevření i ovládání účtu je přitom plně on-line.

Trinity Bank vznikla transformací z Moravského Peněžního Ústavu na začátku roku 2019. V souvislosti s následující změnou značky došlo k zatraktivnění podmínek u vybraných produktů.

U původního spořicího účtu Výhoda+ byl sazbou 1,08 % úročen celý vklad ovšem za podmínky, že jeho výše překročila 500 tisíc Kč. Pokud byl vklad nižší než půl miliónu Kč, úroková sazba byla zanedbatelných 0,01 %.

Podle nových podmínek roste úroková sazba na 1,18 % a současně byla odstraněna podmínka na výši vkladu alespoň půl miliónu Kč. Nově je touto sazbou úročen libovolný vklad bez jakékoliv dolní či horní hranice. Po transformaci z družstva tak nová Trinity Bank cílí atraktivnějšími podmínkami i na menší střadatele.

Spořicí účet Trinity Bank je vhodný produkt především pro větší vklady. Přečtěte sí více o spořicím účtu od Trinity Bank včetně podrobné recenze.

Pokud si nejste jistí, jestli je pro vás spořicí účet od Trinity Bank nejlepším řešením, využijte naši kalkulačku spořicích účtů a spočítejte si, který spořicí účet vám vydělá nejvíce.


Líbí se vám článek?


Další články