Trinity Bank zvyšuje úročení na spořicím účtu až na 1,58 %


15.05.2019


Líbí se vám článek?


Nejmladší česká banka upravila od 15.5.2019 úročení na svém spořicím účtu. Standardní sazba byla navýšena na 1,38 %. Pro nové vklady a 8 tisíc nových klientů pak nabízí dokonce 1,58 %.

Trinity Bank reaguje na rostoucí konkurenci mezi spořicími účty a letos již podruhé navyšuje úrokovou sazbu  na svém spořicím účtu.

Doposud platnou standardní úrokovou sazbu 1,18 % zvyšuje Trinity Bank na 1,38 %.

K tomu spouští marketingovou akci „Zvýhodněná úroková sazba na Spořicím účtu Výhoda+“. V rámci této akce může získat 8 tisíc nových klientů úrokovou sazbu 1,58 %.

U stávajících klientů se bude zvýšená úroková sazba 1,58 % vztahovat pouze na nové vklady, kterými dojde od 15.5.2019 k navýšení objemu prostředků na spořicím účtu. Prostředky, které jsou před 15.5.2019 u stávajících klientů na účtu, se budou úročit neakční sazbou 1,38 %.

Úročení spořicího účtu u Trinity Bank není podmíněno žádnou aktivitou (platby kartou apod.), střadatel u banky nemusí mít ani běžný účet.

Trinity Bank tímto krokem pravděpodobně reaguje na poslední navýšení úrokových sazeb u Banky CREDITAS (1,3 % nad 750 tisíc Kč) a na nový spočicí účet od MONETY (1,2% do 500 tisíc Kč). Nastavením akce se Trinity Bank částečně vyhnula problémům, se kterými se potýká Raiffeisenbank, a nabídla zvýhodněnou sazbu i stávajícím klientům (ale ne na již uložené peníze). V případě využití nabídky je také nutné počítat s tím, že akci může Trinity Bank kdykoliv ukončit a úroková sazba by poté klesla na standardních 1,38 % (nicméně stále konkurenceschopných). 

Trinity Bank zvýšením sazeb potvrzuje svou pozici banky s nejlepším spořicím účtem bez podmínek pro větší vklady. Pro vklady do 300 tisíc Kč je stále suverénně nejlepší Hello bank! se sazbou 1,5 % do 300 tisíc Kč.

Přečtěte sí více o spořicím účtu od Trinity Bank včetně podrobné recenze.

Pokud si nejste jistí, jestli je pro vás spořicí účet od Trinity Bank nejlepším řešením, využijte naši kalkulačku spořicích účtů a spočítejte si, který spořicí účet vám vydělá nejvíce.


Líbí se vám článek?


Další články