BOHEMIA ENERGY


Recenze

< Zpět na přehled dodavatelů energií

BOHEMIA ENERGY

2,2
Zákazníků:
389 469 198 663
Jít na stránky


Líbí se vám vyhodnocení tohoto dodavatele energií?


Jste naštvaní nebo spokojení s vašim dodavatelem elektřiny nebo plynu?

Nenechte si to pro sebe! Podělte se o vaši zkušenost a vyhrajte zlatou cihličku!

Napsat recenzi


Recenze

  0,0
J. P., 25.9.2019
Jedním slovem tragedie. Lžou a lžou. Nikdy víc.
  5,0
L. Š., 21.8.2019
Mám je přes kamaráda, dal mi na ně doporučení. A oba jsme za to dostali navíc bonus do vyúčtování. Byla to celkem náhoda, že na to přišla řeč, ale akorát jsme se stěhovali, tak nám to přišlo vhod a aspoň jsem se v tom nemuseli babrat, všechno vzali za nás.
  5,0
K. O., 12.7.2019
Já jsem u nich už čtvrtým rokem a cenou se mi rozhodně vyplatili. Největší úsporu jsem měl v prvním roce, kdy jsem přešel od firmy k firmě a další roky se mi dařilo dobrou cenu udržet osobním kontaktem. Při výročí smlouvy jsem si pokaždé zavolal a domluvil se na další sezónu. Trochu mě mrzí, že jsem na změnu dodavatele nepřistoupil již dříve, proces to není tak složitý, firma všechno vyřídila za mě. Nyní i přitom jak se zdražuje, tak mám zařízenou dobrou cenu a nemusel jsem se upisovat na několik let.
  0,5
R. B., 7.7.2019
Zdražují více než je únosné!!! Mají klamavou reklamu!!
  0,5
J. N., 23.5.2019
Jednou mi volala pani z Bohemia. Znala jmeno. Nevim odkud vzali cislo? Ze pry maji nejlevnejsi elektrinu i plyn. Priznal jsem u koho jsem a hned mi spocetla, kolik usetrim. Nechtel jsem to resit v aute a nechal jsem si poslat cenik mailem. Ceny poslali, ale nebylo poznat, jestli je to vcetne distribuce a DPH. Tak jsem se nastesti zeptal. Cena byla jen za dodavku a bez DPH. A o dost drazsi nez muj stavajici dodavatel!!! Tak jsem se zeptal, jak prisla na tu usporu? A uz se nikdo neozval. Bohemia Energy nikdy!
Upozornění: Ačkoliv děláme vše pro to, aby byly poskytované informace aktuální, vždy si podmínky ověřte přímo u dodavatele. Jakýkoliv komentář nebo hodnocení je nutně subjektivní.

Líbí se vám vyhodnocení tohoto dodavatele energií?


Přejít na jiného dodavatele:  
Facebook MeziVlky.cz

Chcete mít vždy aktuální informace o dodavatelích energií?
Sledujte nás na našem Facebooku!