Comfort Energy


Přehled a vyhodnocení

< Zpět na přehled dodavatelů energií

Comfort Energy

4,5
Zákazníků:
84 502 44 342
Jít na stránky


Líbí se vám vyhodnocení tohoto dodavatele energií?


Comfort Energy s.r.o. patří s více než 100 tisíci zákazníky mezi deset největších dodavetelů energií. Společnost je součástí skupiny Bohemia Energy, která je největším alternativním dodavatelem energií.
Společnost Comfort Energy využívá obchodních zástupů a podomního prodeje. Někteří tito zástupci používají jako podporu prodeje nabídku výhodných dárků/odměn (žárovky). Společnost Comfort Energy se nepřihlásila k dodržování Etického kodexu obchodníka s elektřinou nebo plynem od Energetického regulačního úřadu.

Pozor na

komplikované smluvní dokumenty
poplatek 6 050 Kč za předčasné ukončení smlouvy na dobu určitou
řada smluvních pokut, včetně „náhrady škody v plné výši, ušlý zisk“
placená zákaznická linka (840) zdůrazněná, standardní skrytější

Ze standardní nabídky na webu není zřejmé, na jak dlouho jsou smlouvy uzavírány a jesti dochází k fixaci ceny.
Veřejně jsou k dispozici pouze informace k produktu PRIM, produkty SINGLE a ÚSPORA jsou ukryty v archivu (ačkoliv mají platný ceník).

Výpověď smlouvy na dobu určitou je možná nejpozději 3 kalendářní měsíce před uplynutím doby, na kterou byla uzavřena; jinak dochází k automatickému prodloužení na stejné období.

Pokud nedojde po podpisu smlouvy k přechodu ke Comfort Energy (zákazník si přechod ke Comfort Energy rozmyslí), hradí zákazník smluvní poplatek 6 050 Kč s DPH.
Stejný poplatek 6 050 Kč hradí zákazník pokud nedodrží délku trvání smlouvy (dříve vypoví smlouvu na dobu určitou).
Kromě poplatků a pokut vyjmenovaných v Ceníku a Všeobecných obchodních podmínkách si společnost vyhrazuje nárok na „náhradu škody v plné výši, ušlý zisk“.


Společnost Comfort Energy obdržela od Energetického regulačního úřadu celkem 1 pokutu v celkové výši 40 000 Kč.
Přehled pokut od ERÚ

Kontakt

Zákaznická linka: 226 291 591
Placená zákaznická linka: 840 841 842
  • pondělí až čtvrtek 8-17; pátek 8-13:30

Web: www.comfortenergy.cz

E-mail: kontakt@comfortenergy.cz

Další kontakty


Recenze

  4,5
R. Š., 20.6.2019
S fungováním firmy jsem byl od začátku velice mile překvapen, máme je sice už od podzimu/2018, ale až nyní zpětně mohu posoudit, že to byla změna k našemu prospěchu. Hned na začátku za nás firma vybavila komplet přechod, dali jsme jim k tomu plnou moc, aby nás v těchto záležitostech mohli zastoupit. Jsem fakt rád, že mi odpadla tahle starost, kterou absolutně nesnáším. Překvapený jsem byl i jejich postupem, nemohu sice s ničím srovnávat, leda z doslechu, ale na tom svojí zkušenost stavět nebudu, kdy nás průběžně informovali o změnách stavu a průběhu přechodu. Na závěr nám poslali uvítací dopis spolu s rozpisem záloh. Od té doby jsem s nimi komunikoval pouze jednou přes infolinku, kdy mi ještě uvedli možnosti, kde je je možné zastihnout. Zatím jsem přesvědčen o tom, že to bude  mít i další své výhody, jako finanční, ale ty zatím hodnotit nechci, na to jsem u nich moc krátce.
Upozornění: Ačkoliv děláme vše pro to, aby byly poskytované informace aktuální, vždy si podmínky ověřte přímo u dodavatele. Jakýkoliv komentář nebo hodnocení je nutně subjektivní.

Líbí se vám vyhodnocení tohoto dodavatele energií?


Přejít na jiného dodavatele:  
Facebook MeziVlky.cz

Chcete mít vždy aktuální informace o dodavatelích energií?
Sledujte nás na našem Facebooku!