Energie ČS


Přehled a vyhodnocení

< Zpět na přehled dodavatelů energií

Energie ČS

-
Energetický regulační úřadEtický kodex Energetického
regulačního úřadu
Zákazníků:
30 369 10 724
Jít na stránky


Líbí se vám vyhodnocení tohoto dodavatele energií?


Energie ČS, a.s. je dodavatel energií patřící do skupiny České spořitelny. S asi 40 tisíci zákazníky se řadí mezi středně velké dodavatele energií v ČR.
Společnost se soustředí na podporu obnovitelných zdrojů a 100% dodávané elektřiny pochází z větrných, solárních elektráren a bioplynových stanic.
Smluvní dokumentace a ceníky jsou relativně standardní a poměrně transparentní. Společnost Energie ČS se přihlásila k dodržování Etického kodexu obchodníka s elektřinou nebo plynem od Energetického regulačního úřadu.

Výhody

všechny smlouvy na dobu neurčitou (3 měsíční výpovědní lhůta)
standardní smluvní dokumentace
transparentní a jednoduché ceníky

Společnost se distancuje a odmítá využívání podomních prodejců a pobídek (zvýhodněné žárovky apod.). Při podání výpovědi společnost Energie ČS neoslovuje zákazníka opakovanými retenčními nabídkami (snaha udržet zákazníka slibem mimořádných výhod).

Všechny smlouvy na dodávky elektřiny i plynu jsou u Energie ČS na dobu neurčitou se zákonnou 3 měsíční výpovědní lhůtou.
Cena není fixována a může se kdykoliv změnit. Pokud zákazník se zvýšením ceny nesouhlasí, může od Smlouvy odstoupit (podle Energetického zákona).

Pokud nedojde po podpisu smlouvy k přechodu k Energie ČS (zákazník si přechod k Energie ČS rozmyslí), hradí zákazník smluvní poplatek 5 000 Kč.

Společnost nabízí 4 produkty pro elektřinu i plyn. Z toho jeden je základní (nejdražší), dva jsou určeny pro klienty ČS a čtvrtý je pro všechny nové klienty, kteří uzavřou smlouvu on-line.


Společnost Energie ČS neobdržela od Energetického regulačního úřadu žádnou pokutu!!!

Kontakt

Bezplatná zákaznická linka: 800 888 880
  • v pracovních dnech od 8 do 19 hod

Web: www.energie-cs.cz

E-mail: info@energie-cs.cz

Další kontakty

Upozornění: Ačkoliv děláme vše pro to, aby byly poskytované informace aktuální, vždy si podmínky ověřte přímo u dodavatele. Jakýkoliv komentář nebo hodnocení je nutně subjektivní.

Líbí se vám vyhodnocení tohoto dodavatele energií?


Přejít na jiného dodavatele:  
Facebook MeziVlky.cz

Chcete mít vždy aktuální informace o dodavatelích energií?
Sledujte nás na našem Facebooku!