MND


Plyn

< Zpět na přehled dodavatelů energií

MND

-
Energetický regulační úřadEtický kodex Energetického
regulačního úřadu
Zákazníků:
51 075 72 251
Jít na stránky


Líbí se vám vyhodnocení tohoto dodavatele energií?


Všechny smlouvy na dodávky plynu jsou u MND na dobu neurčitou se zákonnou 3 měsíční výpovědní lhůtou.

Domácnostem nabízí MND dva základní produkty. Každý má přitom lehce zvýhodněnou verzi pro nové klienty, kteří uzavřou smlouvu on-line.


Plyn z první ruky

 • Základní ceník na dobu neurčitou bez fixace ceny.
 • POZOR! MND automaticky přiznává slevu 6 % (tzv. „prémie za věrnost“) ze standardní ceny plynu (obchodní složka). Pokud ukončíte odběr dříve než za 2 roky, bude vám oněch 6 % za celou dobu odběru zpětně naúčtováno! MND si tak „pojišťuje“, aby u nich zákazníci zůstali alespoň 2 roky. Po 2 letech vám bude prémie za věrnost automaticky přiznána podle aktuálně platného ceníku.
 • Výjimkou je výpověď podle § 11a zákona č. 458/2000 Sb. (Energetický zákon) při navýšení ceny, kdy nemůže být žádná sankce účtována.

Plyn z první ruky – Online

 • Mírně zvýhodněný ceník pro nové zákazníky (během předchozích 6 měsíců neodebírali od MND plyn), kteří uzavřou smlouvu on-line.
 • Ceník je identický jako „Plyn z první ruky“ s výjimkou měsíční paušální platby, která je v prvním roce nižší - 16 Kč (s DPH) místo 59 Kč (s DPH) při spotřebě do 7,56 MWh ročně a 84 Kč (s DPH) místo 168 Kč (s DPH) při větším odběru. Nový zákazník s on-line smlouvou tak v prvním roce získá slevu 516 Kč (spotřeba do 7,56 MWh ročně) nebo 1008 Kč (spotřeba nad 7,56 MWh ročně). Po prvním roce je cena stejná jako u základního produktu „Plyn z první ruky“.
 • Ostatní podmínky včetně fungování prémie za věrnost ve výši 6% jsou identické jako u „Plyn z první ruky“.

Plyn z první ruky – Ceník 2020

 • Ceník 2020 je dodatkový balíček, který umožňuje fixaci ceny plynu do konce roku 2020. Využít jej mohou všichni noví i stávající zákazníci (po ukončení případně čerpané promoakce nebo fixace).
 • Po skončení fixace automaticky přechází zákazník na aktuálně platný ceník Plyn z první ruky, u kterého bude přiznána prémie za věrnost.
 • POZOR! Pokud si cenu zafixujete a odběr ukončíte (nebo změníte produkt) před koncem fixace 31.12.2020, bude vám doúčtována cena podle standardního ceníku (bez slevy za věrnost).

Plyn z první ruky – Ceník 2020 Online

 • Mírně zvýhodněný ceník pro nové zákazníky (během předchozích 6 měsíců neodebírali od MND plyn), kteří uzavřou smlouvu on-line.
 • Ceník a podmínky jsou identické jako „Plyn z první ruky – Ceník 2020“ s výjimkou měsíční paušální platby, která je v prvním roce nižší - 16 Kč (s DPH) místo 59 Kč (s DPH) při spotřebě do 7,56 MWh ročně a 84 Kč (s DPH) místo 168 Kč (s DPH) při větším odběru.
 • K fixaci ceny dochází identicky jako u produktu „Plyn z první ruky – Ceník 2020“.

 Další informace k plynu od MND.

Upozornění: Ačkoliv děláme vše pro to, aby byly poskytované informace aktuální, vždy si podmínky ověřte přímo u dodavatele. Jakýkoliv komentář nebo hodnocení je nutně subjektivní.

Líbí se vám vyhodnocení tohoto dodavatele energií?


Přejít na jiného dodavatele:  
Facebook MeziVlky.cz

Chcete mít vždy aktuální informace o dodavatelích energií?
Sledujte nás na našem Facebooku!