Pražská energetika - PRE


Přehled a vyhodnocení

< Zpět na přehled dodavatelů energií

Pražská energetika - PRE

-
Zákazníků:
700 000 9 354
Jít na stránky


Líbí se vám vyhodnocení tohoto dodavatele energií?


Pražská energetika, a.s. (PRE) patří s více než 700 tisíci zákazníky mezi pět největších dodavetelů energií. Koncern zajišťuje také distribuci elektřiny v hlavním městě.
Smluvní dokumentace je standardní. Především u elektřiny ale není produktová nabídka příliš transparentní.
Společnost Pražská energetika se nepřihlásila k dodržování Etického kodexu obchodníka s elektřinou nebo plynem od Energetického regulačního úřadu.

Výhody

standardní smluvní dokumentace

Pozor na

nepřehledná produktová řada u elektřiny
pokuta za předčasné ukončení smlouvy na dobu určitou 200 Kč za každý měsíc plus fixní částka: elektřina 4 500 Kč; plyn dle spotřeby (např. 2 800 Kč pro 15-20 MWh)

Pražská energetika transparentně nezveřejňuje, kdy je možné vypovědět smlouvy na dobu určitou a jestli dochází k automatickému prodloužení smluv.

U většiny produktů na dobu určitou by mělo být možné dát výpověď 60 až 40 dnů před uplynutím doby, na kterou byla smlouva uzavřena; jinak dochází k automatickému prodloužení na stejnou dobu. Konkrétní podmínky je ale nutné ověřit před podpisem smlouvy na dodávku energií.

Pozn.: Pražská energetika není aktuálně povinna reportovat operátorovi trhu, společnosti OTE, a.s., zákazníky ve vlastní distribuční síti. Počet odběrných míst pro elektřinu proto vychází z údajů publikovaných na webových stránkách společnosti Pražská energetika, a.s.


Společnost Pražská energetika - PRE neobdržela od Energetického regulačního úřadu žádnou pokutu!!!

Kontakt

Bezplatná zákaznická linka: 800 550 055
  • pondělí – pátek 7:00 – 20:00 (červenec, srpen 8:00 – 18:00)

Web: www.pre.cz

E-mail: pre@pre.cz

Další kontakty

Upozornění: Ačkoliv děláme vše pro to, aby byly poskytované informace aktuální, vždy si podmínky ověřte přímo u dodavatele. Jakýkoliv komentář nebo hodnocení je nutně subjektivní.

Líbí se vám vyhodnocení tohoto dodavatele energií?


Přejít na jiného dodavatele:  
Facebook MeziVlky.cz

Chcete mít vždy aktuální informace o dodavatelích energií?
Sledujte nás na našem Facebooku!