Spořicí účet od Trinity Bank


Výhoda+

Přehled a vyhodnocení

Trinity Bank

Výhoda+
Jít na stránkyPoužíváte tento spořicí účet? Ohodnoťte jej!

  4,8  2 hlasující

Líbí se vám vyhodnocení tohoto spořicího účtu?


Trinity Bank (dříve Moravský Peněžní Ústav) je nejmladší česká banka, která vznikla transformací z družstva na začátku roku 2019.
Jako jediná banka nabízí spořicí účet bez pásmového úročení a bez omezení výše vkladu. Úrokovou sazbou 1,38 % je zhodnocován celý vklad a to v libovolné výši.
Získání úrokové sazby přitom není nijak podmíněno, není nutné posílat do banky výplatu nebo využívat platební kartu. Při běžném využívání spořicího účtu navíc neplatíte žádné poplatky. Zřízení účtu i ovládání je kompletně on-line.

Úrokové sazby

od 0 Kč:1,58 %

Speciální podmínky

Standardní úrok je 1,38 %. V rámci mimořádné akce od 15.5. jsou nové vklady stávajících klientů a 8 tisíc nových spořicích účtů úročeny sazbou 1,58 %.

Výhody

bez jakýchkoliv podmínek
bez nutnosti běžného účtu
úrok 1,38 % bez horní hranice vkladu
žádné poplatky (kromě příp. písemného výpisu)
neomezené odchozí platby (bezplatné)

Pozor na

akční úrok 1,58 % pouze na nové vklady od 15.5. a 8 tisíc nových účtů
pouze 3 pobočky (Praha, Brno, Zlín)
nejmladší banka v ČR

Otevření spořicího účtu je možné osobně na jedné ze 3 poboček (Praha, Brno, Zlín), kurýrem nebo on-line. Při otevírání kurýrem sice proběhne vyplnění žádosti on-line, ale následně doručí smlouvu k podpisu a identifikaci klienta kurýr. Ten si současně ofotí 2 doklady totožnosti a výpis z existujícího bankovního účtu na jméno klienta (stačí hlavička). Jde o obvyklý požadavek vyplývající z platné legislativy v situaci, kdy se uzavírá smlouva bez osobní přítomnosti. Při otevírání účtu on-line je nutné vyplnit všechny požadované údaje, nahrát skeny či fotky tří požadovaných dokumentů a následně provést první platbu z existujícího účtu na nový spořicí účet u Trinity Bank.

Běžné používání spořicího účtu u Trinity Bank je zdarma včetně neomezených odchozích plateb mimo banku. Účet se ovládá prostřednictvím jednoduchého on-line bankovnictví, aplikace pro mobilní telefony k dispozici nejsou.

Shrnutí

Spořicí účet od Trinity Bank je ideální produkt pro velké vklady. Pro menší částky jsou na trhu atraktivnější nabídky, především Hello bank! s úrokovou sazbou 1,5 % do 300 tisíc Kč.

Nejste si jistí, který spořicí účet je pro vás nejlepší? Použijte naši kalkulačku spořicích účtů a spočítejte si, který spořicí účet vám vydělá nejvíce.

Zvažujete spořicí účet od Trinity Bank?

Přečtěte si podrobnou recenzi spořicího účtu od Trinity Bank včetně popisu otevření účtu.


Používáte tento spořicí účet? Ohodnoťte jej!

  4,8  2 hlasující

Líbí se vám vyhodnocení tohoto spořicího účtu?


Vyberte si nejlepší spořicí účet právě pro vás.
Spočítejte si, který spořicí účet vám vydělá nejvíce na kalkulačce spořicích účtů.

Zobrazit kalkulačku

Aktuální zprávy