Zlate-Mince.cz


Přehled a vyhodnocení

Zlate-Mince.cz


Jít na stránkyNakupujete u tohoto prodejce drahých kovů? Ohodnoťte jej!

  4,6  7 hlasujících

Líbí se vám vyhodnocení tohoto internetového obchodu?


Zlate-Mince.cz působí na trhu s investičním zlatem a mincemi již od roku 2004 a jsou tak jeden z nejstarších obchodníků v České republice. Standardní nabídku investičního zlata doplňuje široká nabídka mincí z celého světa a produkce z vlastní mincovny. Prodejní ceny společnosti Zlate-Mince.cz přitom patří mezi nejnižší na trhu.

Výhody

nejdéle působící obchod s investičním zlatem v ČR (již od roku 2004)
široká nabídka (pamětní a investiční mince, ostatní drahé kovy)
jedny z nejnižších cen na trhu

Pozor na

okamžitá fixace jen u objednávky do 25 tisíc Kč
nepřehledné webové stránky

Nabídka

Společnost Zlate-Mince.cz má jednu z nejširších nabídek investičních a numismatických produktů v České republice. Většina běžných produktů je k dispozici během jednoho týdne. 
  • kompletní nabídka zlatých slitků od populární rafinérie Argor Heraeus (včetně obrovského 5 kg slitku) a dražší slitky od společnosti PAMP
  • populární investiční zlaté mince (Wiener Philharmoniker, American Eagle, Australian Kangaroo, Krugerrand nebo Maple Leaf) 
  • pamětní a investiční mince z produkce České národní banky
  • široká nabídka mincí z celého světa - pamětní, investiční i oběžné
  • upomínkové a dárkové předměty - dukáty k narození dítěte, medailón se jménem, znamením zvěrokruhu, medaile k jubileu nebo dukáty s českými motivy a další
  • produkty z ostatních drahých kovů - ze stříbra, platiny nebo paladia

Pražská mincovna, a.s.

Součástí skupiny je jedna ze dvou mincoven v Česká republice. Z produkce Pražské mincovny pochází například zlaté české dukáty nebo repliky slavných mincí. Ve spoluprácí s vlastní mincovnou tak může společnost nabídnout ražbu medailí na zakázku. Spolupracuje přitom s předními českými výtvarníky. Pražská mincovna také usiluje o ražbu oběžných českých mincí (platidel). 

Fixace ceny a platba

Nákup do 25 tisíc Kč

Při nákupu v hodnotě do 25 tisíc Kč dochází k okamžité fixaci ceny v moment potvrzení objednávky v e-shopu a to kdykoliv (24 hodin denně, 7 dní v týdu). Platba probíhá na základě pro forma faktury převodem (splatnost cca 3-4 dny), hotově při osobním převzetí nebo na dobírku.

Nákup nad 25 tisíc Kč

Jakmile přesáhne hodnota objednávky 25 tisíc Kč dochází k fixaci ceny po obdržení zálohové platby ve výši 100 % ceny prodejcem. Pokud je kupní cena v den objednávky uhrazena, platí původní cena z objednávky. Při úhradě bankovním převodem je nutné do 15 hodin dodat prodávajícímu potvrzení z banky o provedení úhrady. Při pozdější úhradě se fixace provádí dle cen platných v den připsání platby. Následně se vrací přeplatek, příp. účtuje doplatek.

Při platbě na dobírku (objednávka do 25 tisíc Kč) je účtován poplatek 30 Kč. Platba převodem probíhá na účet u Komerční banky.

Doprava

Osobní odběr je možný zdarma na centrále ve Vsetíně nebo v Praze v Obecním domě. Dodání zboží zakoupeného on-line na prodejnu většinou trvá kolem 1 týdne.
Atraktivní prodejna v Praze má charakter showroomu s možností nákupu běžných produktů bez předchozího objednání. Kromě slitků a obvyklých investičních mincí je zde k vidění i pestrá nabídka produkce předních světových mincoven.
Doručení je možné Českou poštou jako cenné psaní. Kompletní cena včetně pojištění je 98 Kč plus 1 Kč za každých tisíc Kč objednávky. 

Orientační ceny za doručení Českou poštou
(cenné psaní včetně pojištění, cena slitků je orientační)
Dobírka
Slitek 1 g (1300 Kč) 99 Kč 30 Kč
Slitek 5 g (5 500 Kč) 103 Kč 30 Kč
Slitek 31,1 g / unce (31 000 Kč) 129 Kč nelze
Slitek 100 g (99 000 Kč) 197 Kč nelze
Slitek 500 g (492 000 Kč) 590 Kč nelze

Ostatní

Společnost provozuje také stránky www.zlate-cihly.cz a www.investicni-zlato.cz s užším sortimentem a identickými podmínkami (včetně cen). Podnikání probíhá poněkud neobvykle jako fyzická osoba (živnostník).

Zvažujete nákup na Zlate-Mince.cz?

Přečtěte si naše zkušenosti s nákupem u Zlate-Mince.cz nebo si vyberte jiného prodejce na srovnání prodejců investičního zlata.


Ceny slitků

Zlatá cihla 250 gramů - Argor Heraeus SA Švýcarsko250 g373 783 CZKJít na stránky
Zlatá cihla 500 gramů - Argor Heraeus SA Švýcarsko500 g742 818 CZKJít na stránky
Zlatá cihla 1000 gramů - Argor Heraeus SA Švýcarsko1000 g1 478 633 CZKJít na stránky
Aktualizace: 29.11.2023 16:30

Nakupujete u tohoto prodejce drahých kovů? Ohodnoťte jej!

  4,6  7 hlasujících

Líbí se vám vyhodnocení tohoto internetového obchodu?


Chcete investovat do zlata?
Vyberte si nejlepšího prodejce podle aktuální nabídky ve srovnání prodejců investičního zlata.

Srovnání prodejců

Aktuální zprávy

Facebook MeziVlky.cz

Chcete mít vždy aktuální informace o investičním zlatu?
Sledujte nás na našem Facebooku!